Dołącz do nas

Trzymanie psów na łańcuchu to barbarzyński zwyczaj. Chcemy go zmienić. Jeśli tobie również krwawi serce na widok psa trzymanego na łańcuchu – nie zwlekaj, dołącz do nas! Poczuj ciężar łańcucha na własnej szyi. Sprawdź, jak wygląda życie psa na dwóch metrach kwadratowych. Razem z nami zaprotestuj przeciwko bezmyślnemu okrucieństwu! „ Zerwijmy łańcuchy”!

WOLONTARIUSZ

Leży ci na sercu los psów łańcuchowych – zostań wolontariuszem!
Przywiąż się w swoim mieście do budy, by zaprotestować przeciwko trzymaniu psów na stałe na uwięzi. Poczuj na własnej szyi ciężar łańcucha, zobacz, jak to jest, gdy twoja przestrzeń życiowa ogranicza się do dwóch metrów kwadratowych.
O problemie psów łańcuchowych mówi się coraz częściej, ale… wciąż zbyt mało. Dlatego chcielibyśmy, aby tegoroczna akcja miała jeszcze większy zasięg niż w poprzednich latach, by przykuło się do bud jeszcze więcej osób.
Sprawdź na mapie, gdzie w twojej okolicy odbędzie się akcja i zgłoś się do lokalnego koordynatora, że chcesz aktywnie wziąć w niej udział. Im nas więcej, tym więcej możemy zmienić!

KOORDYNATOR

Chcesz, by Twoje miasto włączyło się do akcji? Zostań lokalnym koordynatorem i zorganizuj happening w swoim mieście!
Jeśli jesteś osobą samodzielną, kreatywną, lubiącą wyzwania – zgłoś się do nas.
Zadaniem koordynatora będzie wybór miejsca, gdzie stanie buda, pomoc w znalezieniu wolontariuszy, którzy się do niej przywiążą, promowanie akcji, rozdawanie ulotek, rozmowa z lokalnymi mediami.
My oczywiście pomożemy. Poradzimy w sprawach organizacyjnych, pomożemy w załatwieniu formalności. Każdy koordynator otrzyma też od nas „pakiet startowy” z materiałami niezbędnymi do przeprowadzenia akcji.
Jesteśmy otwarci też na wszelkie nowe pomysły, które mogą przyczynić się do rozwoju akcji!

Chcesz do nas dołączyć? Wypełnij formularz!

null
1

Zgłaszam się do udziału w akcji "Zerwijmy łańcuchy"

w miejscowości:
gmina:
województwo:

Dane lokalnego koordynatora:

Nazwa organizacji:
Imię i nazwisko:
Numer telefonu:
e-mail:
Czy jest Pan/Pani pełnoletni/a

Adres do korespondencji:

Ulica:
Kod pocztowy:
Poczta:

Miejsce organizacji akcji:

Planuję organizację akcji w miejscu:

Nazwa:
Ulica:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Dodatkowe informacje:
0 /

Wyrażam zgodę, aby na stronie internetowej akcji (www.zerwijmylancuchy.pl) oraz na mapie akcji, opublikowane zostały następujące z w/w danych dotyczących koordynatora:

Imię i nazwisko:
Nazwa organizacji:
Numer telefonu:
Adres e-mail:
Dodatkowe informacje:
0 /
Previous
Next

Organizatorem akcji pod nazwą „Zerwijmy łańcuchy” (dalej: „Akcja”) jest portal Psy.pl, stanowiący własność firmy Petstar sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Odolańska 38, zarejestrowanej w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000332117 (dalej: „Organizator”).

Organizator oświadcza, że dane osobowe uczestnika Akcji w zakresie: imienia, nazwiska, numeru telefonu, adresu e-mail, adresu korespondencyjnego, będą przetwarzane przez Organizatora w celu przeprowadzenia Akcji. Dane osobowe uczestnika w w/w zakresie mogą być publikowane przez Organizatora na stronie internetowej www.psy.pl oraz na www.zerwijmylancuchy.pl, a także na portalach społecznościowych Akcji, w celu ogłoszenia listy lokalnych koordynatorów Akcji – za zgodą uczestnika wyrażoną poprzez w/w formularz.

Organizator gwarantuje uczestnikowi prawo wglądu do swoich danych osobowych i ich poprawiania, jak również zaprzestania przetwarzania danych przez Organizatora. Dane osobowe uczestników nie będą udostępniane podmiotom trzecim. Podanie danych przez uczestnika jest dobrowolne, jednakże konieczne dla wzięcia udziału w Akcji.